Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Провели в останню путь учасника АТО Сергія Кореновського

Днями Снігурівщину облетіла сумна звістка про передчасну смерть учасника АТО, солдата десантно-штурмового батальйону 79-ї ОДШБр Кореновського Сергія Васильовича.

Сьогодні, 6 листопада 2017 року, в с.Василівка Снігурівського району зібралося чимало рідних, близьких та односельців, щоб попрощатися з земляком. В церемонії прощання також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, представник Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” та депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова райради Тетяна Мезіна, міський голова Леонід Голобля, бойові побратими, голова громадської організації ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом – ми сила” Марія Коцар.

Присутні на скорботній події згадували Сергія як життєрадісну людину, патріота своєї батьківщини. За словами бойових побратимів, він був досвідченим і навченим військовослужбовцем, ділився досвідом і був взірцем для всіх.

Вічна пам’ять!

Поділитися:

Дата: 06.11.2017 | 16:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України