Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Із шістнадцяти розглянутих питань, найбільш вагомими були питання щодо відключення електроенергії в сім’ях з дітьми із-за заборгованості по сплаті за споживання. В усіх випадках, батьки отримували кошти на утримання дітей в достатній кількості. Так, в сім’ї Л. десятеро дітей. З них двоє до трьох років. Сім’я отримує всі, передбачені законом, види виплат. Сума виходить достатня для того, щоб сплатити за всі комунальні послуги. Але із-за нецільового використання коштів, дії батьків по два рази на рік призводять до відключення від електропостачання, чим ставлять дітей в складні життєві обставини.

Діти страждають від недбалості батьків. Крім того, як зазначила начальник служби у справах дітей Галина Бондаренко, в помешканні, де проживає сім’я, антисанітарія, обмежений запас продуктів харчування, систематичний педикульоз, відсутні вугілля та дрова, несправна електромережа. Комісія двйшла до висновку, що мати не виконує свої батьківські обов’язки. Перебування дітей в сім’ї, особливо в зимовий період є небезпечним. Баратівській сільській раді рекомендовано приймати рішення про негайне вилучення дітей.

Комісія розглянула шість питань щодо невиконання батьками батьківських обов’язків, з причини зловживання спиртними напоями.

Ряд питань стосувалися захисту житлових прав дітей.

Інна Бойко звернула увагу членів комісії на необхідність посилення роботи по виявленню дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, своєчасного реагування відповідних служб та органів місцевого самоврядування.



Дата: 11.10.2017    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    21.09.2018
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції