Миколаївщині – 80: минуле та сучасне

22 вересня Миколаївська область святкувала своє 80-річчя. Не можна бути справжнім патріотом України,не знаючи історії свого краю, її витоків. До цієї дати в бібліотечних закладах Снігурівської ЦБС відбувся єдиний день інформування населення району на тему: « Миколаївщині – 80: минуле та сучасне» та пройшов цикл заходів; відео - подорож "Мій край ні з чим не порівняти" -Галаганівська, краєзнавча подорож « Відома і невідома Миколаївщина»-Центральна, Калинівська web-урок «Моя сім’я, моя родина – це наша область, Україно! » -міська, Юр’ївська, краєзнавча стежина «Святині землі Миколаївської»- Олександрівська, ,історичний портрет « Видатні особистості Миколаївщини» - Вавилівська, історико - краєзнавчий колаж «Миколаївщина: давня та славетна» - Снігурівська центральна районна бібліотека,інформаційний дайджест «Миколаївщина багатонаціональна» - Центральна районна бібліотека для дітей.

Дата: 26.09.2017    Всі новини розділу →

19.10.2019