Шановні Снігурівчани

29 вересня 2017 року, о 15:00 в приміщенні будинку творчості дітей та юнацтва, відбудеться святкова програма «В родині нас любов єднає», присвячена «Дню усиновлення». Запрошуємо родини усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та всіх тих, хто причетний до захисту прав дітей. В програмі: розваги, ігри, безкоштовний батут, подарунки для дітей.

Служба у справах дітей Снігурівської РДА, Районний ЦСС СДМ, Міська рада.

Дата: 26.09.2017    Всі новини розділу →

19.10.2019