До відома державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних, місцевих рад, депутатів місцевих рад Снігурівського району!

Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 5 жовтня 2017року в м.Снігурівка буде проводити навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Стратегія соціально-економічного розвитку території із застосуванням SWOT – аналізу» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних, місцевих рад, депутатів місцевих рад Снігурівського та Березнегуватського районів.

В ході семінару будуть висвітлені наступні питання: застосування SWOT – аналізу для розробки стратегії соціально-економічного розвитку території; державний фонд регіонального розвитку, як основний внутрішньоукраїнський донор; техніка створення громадського Агентства регіонального розвитку; напрями розвитку району та пріоритети міжнародних технічних донорів тощо.

Навчання проводить директор Регіонального Фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, декан Південної бізнес школи – Євсєєв В.Б.

Навчання відбудеться за адресою, м.Снігурівка, вул. Центральна,72. Початок 09.00

Довідки за телефоном: (0512) 474187, 474119; 31478

Відділ економіки Снігурівської райдержадміністрації