До Дня міста

З нагоди Дня міста 23 вересня у Снігурівський районний історико – краєзнавчий музей завітали члени Снігурівської організаціяї ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила». Відвідувачі ознайомилися з історією заселення рідного міста, історією створення музею, переглянули експозицію, присвячену воїнам АТО. Голова організації ветеранів, учасників АТО, матерів та військовослужбовців Коцар М.П. та директор музею Мочаліна І. ознайомили присутніх із започаткованим проектом «Ніхто крім нас», над яким працюють шкільні та позашкільні навчальні заклади.

І. Мочаліна, директор музею

Дата: 24.09.2017    Всі новини розділу →