До Дня партизанської слави

З нагоди Дня партизанської слави бібліотекар дитячої районної бібліотеки Кецман Н. організувала екскурсію в музей. Де відбулася зустріч учнів 3 класу ЗОШ №1 з дитям війни Захаровим Л.Д. Свідок військових подій розказав дітям про підпільно – патріотичні групи Снігурівщини, про історію підпільно – партизанського руху на Миколаївщині. З відчуттям вдячності та любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського спротиву: колишнім підпільникам та визволителям рідної землі.

І.Мочаліна, директор музею

Дата: 24.09.2017    Всі новини розділу →