Снігурівчани відзначили День партизанської слави

Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. В цей день вшановують подвиг партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни.

Сонячним ранком, 22 вересня керівники району Інна Бойко та Тетяна Мезіна разом з керівництвом міста Леонідом Голоблею, Тетяною Андрющенко, ветеранами та жителями міста взяли участь у пам’ятному мітингу біля меморіалу загиблим снігурівчанам, щоб вшанувати пам’ять всіх тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.

Уроки Другої Світової війни вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами. Тільки разом, об'єднавши зусилля ми зможемо ефективно протистояти лиху. Це наш борг перед героями-переможцями!

Дата: 22.09.2017    Всі новини розділу →

19.10.2019