22 вересня - День партизанської слави України

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни, партизанського й підпільного руху!

Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави! Відзначення цього історичного та незабутнього свята є державним визнанням безцінного Вашого внеску у довгоочікувану Перемогу над нацизмом під час Другої Світової війни. Крізь роки ми з великою вдячністю згадуємо про Ваш героїзм та патріотизм на фронтах, трудовому тилу та партизанських підпіллях.

День партизанської слави – це нагода скласти глибоку шану всім учасникам війни – живим і загиблим, хто пройшов фронтові дороги та партизанські стежки, концтабори та повоєнну розбудову країни. Зичимо здоров’я, людського тепла, життєвих гараздів, бадьорості духу на довгі-довгі роки.

Голова райдержадміністрації
Інна Бойко