Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні снігурівчани!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави. В цей час, саме, і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації.

Сотні років, з часів Київської Русі, українці прагнуть жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

Наші діти – ровесники Незалежності вже готові змінити країну. Вони це продемонстрували в час жорстокого протистояння під час Революції Гідності, борються на східному фронті з агресором.

У ці святкові дні пригадаймо тих Героїв, які поклали своє життя заради нашої свободи.

Щиро зичимо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Слава Україні!

З повагою,