Снігурівщина попрощалася зі своїм героєм

17 червня на 23-му році життя пішов у вічність учасник антитерористичної операції родом з села Бурханівка Снігурівського району Стовбовенко Олег Олександрович. А сьогодні, 20 червня 2017 року бійця з почестями поховали на рідній землі. Розділити біль втрати з рідними покійного та провести в останню земну дорогу захисника України прийшли голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, депутат облради Андрій Закусілов, голова БФ “Волонтери Снігурівщини” Олександр Єфремов, члени ГО "Учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців" разом з головою Марією Коцар, а також близькі, знайомі, друзі, бойові побратими та односельчани. Серце кров’ю обливається через те, що Олег є наймолодшим з учасників АТО, кого вже немає в живих...

В 2015 році Олега призвали до лав Збройних Сил України. Він не роздумуючи проміняв тихе, спокійне юнацьке життя на суворі будні воїна-захисника. Після закінчення служби він залишився служити по контракту. Олег був справжнім чоловіком, порядною людиною, патріотом, завжди стояв на боці справедливості. Він любив життя і багато хотів встигнути... Але, занадто рано обірвалося його життя, не давши здійснитися юнацьким мріям. Він завжди залишиться у пам’яті рідних, друзів та односельчан як справжній герой і захисник.

Герої не вмирають - їх пам’ятають вічно!

Дата: 21.06.2017    Всі новини розділу →

16.02.2019