Провели в останню путь померлого учасника АТО Анатолія Поляка

Днями Снігурівщину облетіла сумна звістка про передчасну смерть 34-х річного демобілізованого учасника АТО, молодшого сержанта, старшого розвідника 79-ї ОДШБр Поляка Анатолія Віталійовича.

Сьогодні, 6 травня 2017 року в с.Тамарине, Снігурівського району зібралося чимало односельчан, щоб попрощатися з земляком. В церемонії прощання також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко з першим заступником Андрієм Бохонком, голова райради Тетяна Мезіна, бойові побратими, голова громадської організації “Учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців” Марія Коцар, представники Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” Олександр Єфремов, Андрій Закусілов і Володимир Садовський.

Присутні, на скорботній події згадували Анатолія як життєрадісну людину, патріота своєї батьківщини, хорошого батька та люблячого чоловіка.

Вічна пам’ять герою!

Дата: 06.05.2017    Всі новини розділу →