Снігурівчани попрощалися з померлим учасником АТО

Сьогодні, 3 січня 2017 року в с.Горохівське відбулась прощальна церемонія з померлим військовослужбовцем Збройних Сил України Олександром Коновалюком, який під час мобілізації проходив службу в зоні АТО. Провести в останню путь воїна-земляка зібралися мешканці села, керівники району - перший заступник голови РДА Андрій Бохонок та голова райради Тетяна Мезіна, сільський голова Валерій Бійчук, депутати обласної ради Андрій Закусілов та Іван Кухта, голова благодійної організації “Волонтери Снігурівщини” Олександр Єфремов, учасники АТО, родичі та товариші.

Після того, як відслужив один рік під час однієї з хвиль мобілізації, Олександр Коновалюк прийняв рішення відстоювати територіальну цілісність та незалежність України службою за контрактом. Але, серце героя зупинилося 31 грудня 2016 року. Він був принциповою та мужньою людиною, справжнім патріотом свої країни.

3 січня 2017 року в Снігурівському районі оголошено днем жалоби за померлим героєм.

Дата: 03.01.2017    Всі новини розділу →

16.02.2019