На території Снігурівського району оголошено триденний траур за померлим військовослужбовцем Збройних Сил України Олексієм Волокітіним

29, 30 та 31 травня 2016 року оголошено днями жалоби за померлим військовослужбовцем Збройних Сил України Олексієм Волокітіним.

У дні жалоби на території Снігурівського району рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Також рекомендовано приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах підприємств та установ недержавної форми власності.

Вічна пам'ять герою!

Дата: 28.05.2016    Всі новини розділу →