Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Людина року Снігурівщини

Сьогодні, 25 грудня в приміщенні актової зали райдержадміністрації відбувся щорічний конкурс «Людина року Снігурівщини», який проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти району, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадсько-політичній діяльності.

Було обрано переможців дванадцяти номінацій: «Громадська діяльність», «Підприємництво», «Аграрій року», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Місцеве самоврядування», «Оборона. Правопорядок. Захист.», «Милосердя та благодійність», «Героїчний вчинок року» та «Юний талант».

Номінація «Громадська діяльність» вручається особам, які відзначаються своєю активністю та енергійністю на громадській роботі чи в діяльності, спрямованій на захист прав та інтересів громадян район.

В даній номінації представлені:

Єфремов Олександр Миколайович, голова Снігурівського благодійного фонду «Волонтери Снігурівщини»

Бандурова Лідія Тимофіївна, голова первинної ветеранської організації села Ново-Тимофіївка, почесний ветеран України.

Переможцем в даній номінації визнано Єфрємова Олександра Миколайовича, голову Снігурівського благодійного фонду «Волонтери Снігурівщини».

З весни 2014 року Олександр Миколайович постійно організовував передачу гуманітарної допомоги в зону АТО, Крім збору та передачі речей військовослужбовцям займався вивозом поранених з під Дебальцево. В травні 2015 року нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Друга номінація «Підприємництво» вручається особам, які досягли значних успіхів у підприємницькій діяльності, зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток району.

Переможцем в цій номінації визнано Жердєва Андрія Васильовича, директора приватного підприємства «Аудиторська фірма «Благо».

Одним із критеріїв оцінки ефективності розвитку підприємця на місцевому рівні є створення нових робочих місць. На даний час в «Аудиторській фірмі «Благо» працює 10 висококваліфікованих спеціалістів. Андрій Васильович добросовісний платник податків. Постійно надає допомогу у вирішенні соціальних програм та проектів Снігурівського району, фінансово підтримує спортивну молодь Снігурівщини.

Відзнаку вручив переможець конкурсу Людина року Снігурівщини 2014 року в номінації «Підприємництво» Дібров Олександр Сергійович.

Третя номінація «Аграрій року» вручається працівникам агропромислового комплексу, головам фермерських господарств. Працівникам у галузях рослинництва, тваринництва, аквакультури, які досягли значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищенні культури землеробства, забезпеченні населення високоякісною продукцією.

В даній номінації представлені:

Єрмолаєв Олександр Іванович, голова фермерського господарства «Нива» та

Кугляр Петро Михайлович, голова приватного орендного сільсько-господарського підприємства імені Суворова.

Дипломом в номінації «Аграрій року» відзначено Кугляра Петра Михайловича, голову приватного орендного сільсько-господарського підприємства імені Суворова.

Переможцем за рішенням оргкомітету визнано Єрмолаєва Олександра Івановича, голову фермерського господарства «Нива». Господарство постійно оновлює і розвиває матеріально-технічну базу. Виробничі об’єкти підприємства знаходяться в зразковому стані. Протягом 2015 року фермерським господарством «Нива» надавалась волонтерська допомога воїнам АТО, за рахунок господарства відремонтовано автомобіль «Урал». Підприємством надана матеріальна допомога на будівництво церкви, ремонт ФАПу, школи та садочка, дороги та водогону. В селі Олександрівка облаштовано дитячий майданчик.

Наступна номінація «Охорона здоров’я» вручається працівникам сфери охорони здоров’я за впровадження новітніх технологій, сучасних методів діагностики та лікування, активну санітарно-освітню та профілактичну роботу, інші вагомі здобутки на ниві охорони здоров’я населення району.

Переможцем в даній номінації визначено Соловйова Павла Івановича, лікаря педіатра амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Снігурівка. Павло Іванович зарекомендував себе, як висококваліфікований працівник. На своєму робочому місці завжди уважний, акуратний, допомагає колегам по роботі. Втілює в життя новітні технології з питань імунопрофілактики, лікування та профілактики дитячих захворювань.

Відзнаку вручили вдячні пацієнти.

Наступна номінація «Освіта» вручається працівникам дошкільних, шкільних і позашкільних навчальних закладів, за плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді.

Переможцем визнано Жуковець Заріну Леонідівну, вчителя української мови та літератури Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченко. Заріна Леонідівна високо досвідчений вчитель, який весь свій хист і наснагу віддає учням. Учні гімназії, з якими вона працює демонструють високий рівень навчальних досягнень, вони є переможцями районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів з української мови та літератури. У 2015 році, учень Заріни Леонідівни, Микола Кухтєй став переможцем Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика та вдруге отримав стипендію Президента України. 23 грудня 2014 року Заріна Леонідівна стала лауреатом щорічної премії Верховної Ради України. У 2015 році вона нагороджена спільним дипломом Ліги українських меценатів та Міністерства освіти і науки України та премією Юлії Тимошенко за високу громадянську позицію, виховання у молоді почуття патріотизму та любові до рідної мови.

Відзнаку вручив учень Снігурівської районної гімназії, дворазовий президентський стипендіат Кухтєй Микола.

В слідуючій номінації «Культура і мистецтво» відзначаються працівники культурно-освітніх закладів, учасники художніх колективів, аматори, діячі образотворчого та монументального мистецтва за створення видатних творів у галузі живопису, скульптури, графіки, декоративного та прикладного мистецтва, що дістали високу оцінку громадськості.

Переможцем в цій номінацій визнано Біляченко Аксенію Яківну, завідуючу Галаганівським сільським клубом. Завдяки зусиллям Аксенії Яківни сільський клуб перетворився на сучасний дозвільний центр, в якому мешканці Галаганівки від малого до великого знайшли щось для себе. Аксенія Яківна має творчий підхід до будь якої справи, значну увагу приділяє патріотичному вихованню молодого покоління та популяризації української культури. Заходи, які проходять в Галаганівці знають не лише в Снігурівському районі та й за межами Миколаївської області.

Відзнаку вручив перший заступник голови районної державної адміністрації Бохонок Андрій Степанович.

Наступна номінація «Фізична культура і спорт» вручається фахівцям і організаторам фізкультурно-спортивного руху, видатним тренерам, викладачам фізкультурно-оздоровчих і спортивних навчальних закладів та іншим працівникам фізичної культури і спорту, спортсменам за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях, вагомі заслуги в підготовці спортивних кадрів.

Переможцем в даній номінації визначено Бєлєя Сергія Олеговича. Сергій Олегович багатократний чемпіон Миколаївської області з кіокушин-карате. В 2015 році став Чемпіоном України з кіокушин-карате, володарем Кубка України з даного виду спорту, майстер спорту України. Разом зі заняттям спортом Сергій Олегович проводить і тренерську роботу на базі загальноосвітньої школи № 3 і своїм особистим прикладом мотивує молодь до досягнень.

Відзнаку вручив директор Снігурівського відділення федерації кіокушин-карате Павленко Олег Валерійович.

В номінації «Місцеве самоврядування» відзначаються міські, сільські голови, депутати місцевих рад усіх рівнів, посадові особи місцевого самоврядування, які досягли визначних успіхів у державній, громадській діяльності.

У цій номінації були представлені:

Коваленко Людмила Леонідівна, депутат Новотимофіївської сільської ради п’ятого та шостого скликань,

Клепач Олександр Миколайович, приватний підприємець, депутат Снігурівської районної ради трьох скликань.

Гальович Василь Якимович, директор Новопетрівського сільськогосподарського підрозділу товариства «Пономар», депутат Снігурівської районної ради шести скликань.

За рішенням оргкомітету переможцем визначено Гальовича Василя Якимовича, директора Новопетрівського сільськогосподарського підрозділу товариства «Пономар», депутата Снігурівської районної ради шести скликань. Підприємство, керівником якого є Василь Якимович, активно допомагає територіальній громаді в розвитку соціально-культурної сфери – це благоустрій села, школи, дошкільного навчального закладу. В листопаді 2015 року Василь Якимович був нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Наступна номінація «Оборона. Правопорядок. Захист.» вручається військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, правоохоронних органів, працівникам цивільної оборони за активну участь у справі зміцнення оборони, законності, правопорядку, захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.

Переможцем в даній номінації визнано Горгуля Павла Борисовича, учасника антитерористичної операції за особисту мужність та героїзм, проявлені в бойових діях під час захисту незалежності та територіальної цілісності України. У складі 79-ї аеромобільної бригади брав участь в обороні висоти «Сокіл. Браво» на державному кордоні України з Росією, приймав участь в обороні Донецького аеропорту, в бойових діях під Маріуполем, Красноармійськом, Слов’янськом, Краматорськом, Пєсках. Під час запеклих боїв на висоті «Сокіл. Браво» отримав поранення. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Бойовий досвід не став марним у мирному житті. І коли сталося лихо у односельців, Павло Борисович вчасно надав кваліфіковану першу медичну допомогу, тим самим врятувавши життя літній жінці.

Відзнаку вручив заступник військового комісара Снігурівського районного військового комісаріату, старший лейтенант Міндьо Сергій Вікторович.

Наступна номінація «Милосердя та благодійність» вручається особам, які здійснили найбільш благодійний внесок у будь-який із основних напрямків благодійної діяльності, незалежно від форми надання допомоги.

У цій номінації представлені:

Чех Дмитро Анатолійович, керівник автотранспортного підприємства «Нордтрансавто»

Благодійний фонд «Крокуємо з турботою», керівник Бриченко Світлана Станіславівна

Косєй Володимир Олександрович, голова фермерського господарства «Гармонія»

За рішенням оргкомітету переможцем визнано благодійний фонд «Крокуємо з турботою», керівник Бриченко Світлана Станіславівна, за надання благодійної допомоги одягом, медикаментами, медичним обладнанням, технічними та іншими засобами реабілітації, продуктами харчування незахищеним верствам населення, військовим, які приймають участь в антитерористичній операції та постраждалим внаслідок воєнних дій, переселенцям із зони АТО.

Передостання номінація «Героїчний вчинок року» вручається особам, які протягом року відзначилися героїчним вчинком.

Переможцем в даній номінації визнано Хижняка Сергія, учня 10 класу загальноосвітньої школи № 4. 13 серпня 2015 року Сергій помітив на залізничній колії чоловіка та самотужки не зміг його стягнути. Не розгубившись в складній ситуації він покликав на допомогу працівників міліції, які знаходилися поруч і таким чином врятував життя людині.

Відзнаку вручив перший заступник начальника Снігурівського відділу поліції Головного управління національної поліції, майор поліції Ярошенко Ростислав Вікторович.

І остання номінація «Юний талант» вручається представникам талановитої молоді, які протягом року відзначилися в будь-якій сфері діяльності, беруть активну участь у суспільно-політичному житті та справах громади.

В цій номінації представлені:

Продченко Єлизавета Віталіївна, вихованка Снігурівської дитячої юнацької спортивної школи з дзюдо

Васильєва Ксенія Сергіївна, вихованка Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва

Диплом в номінації «Юний талант» отримує Продченко Єлизавета, вихованка Снігурівської дитячої юнацької спортивної школи з дзюдо.

За рішенням оргкомітету переможцем визнано Васильєву Ксенію. Учасниця районних, обласних, всеукраїнських конкурсів. Переможець Всеукраїнського конкурсу художнього текстилю «Текстильний первоцвіт- 2015», Всеукраїнського мистецького конкурсу «На крилах весни – 2015», Міжнародного конкурсу «Конкурс без границ», Всеукраїнського конкурсу для дітей «Волшебный бисер-2015».Дата: 25.12.2015    Всі новини розділу →

    Повідомлення адміністратора


    Вітаємо! Інформація в даному розділі сайту поки що відсутня.

    18.03.2019
     

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції