На території Снігурівського району оголошено триденний траур за загиблим земляком в зоні АТО

Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.02.2015 року № 60-р у Снігурівському районі 14, 15 та 16 лютого 2015 року оголошено днями жалоби по загиблому військовослужбовцю Збройних Сил України Марквас Ігорю Йосиповичу, який загинув під час проведення антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У дні жалоби на території Снігурівського району рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Також рекомендовано приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах підприємств та установ недержавної форми власності.

Вічна пам'ять герою!

Дата: 13.02.2015    Всі новини розділу →