Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Коронавірус: що потрібно знати?

З метою інформуваня населення ми зібрали найбільш актуальну інформацію та рекомендації ВООЗ щодо вжиття заходів захисту здоров’я та попередження поширення спалаху коронавірусної інфекції COVID-19. Інформація в даному розділі буде постійно оновлюватись та доповнюватись.

Коронавірусна хвороба 2019 (англ. Coronavirus disease 2019 , абревіатура Covid-2019 або COVID-19, яка затверджена як офіційна скорочена назва, також Гостра респіраторна хвороба, яку спричинює коронавірус SARS-CoV-2 англ. SARS-CoV-2 acute respiratory disease; стара назва Гостра респіраторна хвороба, яку спричинює коронавірус 2019-nCoV англ. 2019-nCoV acute respiratory disease) — інфекційна хвороба, яка виникла вперше у грудні 2019 року в портовому місті Ухань, Китай. Хвороба почалася як спалах, який розвинувся у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2 (стара назва 2019-nCoV), циркуляція якого в людській популяції була до грудня 2019 року невідомою. Спалах цієї хвороби наразі Всесвітня організація охорони здоров’я визнала надзвичайною ситуацією в галузі міжнародної охорони здоров’я та внесла заходи з боротьби проти неї до тимчасових рекомендацій згідно з Міжнародними медико-санітарними правилами 2005 року.

Моніторинг ситуації із кількістю госпіталізованих осіб з підозрою та підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 у світі

Цілодобова «гаряча лінія» Снігурівської ЦРЛ стосовно коронавірусу (COVID-19)

 

Увага! Якщо у Вас з’явились симптоми захворювання, які зазначені нижче, або якщо Ви повернулись з-за кордону, де були зареєстровані випадки COViD-19 (навіть якщо під час перетину кордону не було проблем зі здоров’ям) просимо НЕГАЙНО звернутись на “гарячу лінію” за наступними номерами телефонів:

(05162) 3-12-33 робочі дні з 08.00 до 16.00 (реєстратура)

(05162) 2-12-92 вихідні дні цілодобово, робочі дні з 16.00 до 08.00 (приймальне відділення)


Що треба знати про ефективність медичних масок проти COVID-19?

 

Як відбувається діагностика?

Тест-система

На початковій стадії захворювання, спричинене новим коронавірусом, має такі ж симптоми, як інші гострі респіраторні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести.

 

Симптоми

Кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка та утруднене дихання. Сухий кашель, чхання, біль у грудині. У деяких випадках — діарея або кон’юнктивіт.

 

Ускладнення

У 80% людей захворювання проходить у легкій формі. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. У цьому його небезпека.

 

Вчасне діагностування

Якщо ви протягом останніх 14-ти днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки захворювань на COVID-19 або ж спілкувались із інфікованою людиною, зверніться до лікаря та повідомте йому про це.

World Health Organization Unicef

Поширюйте інформацію про те, як запобігти COVID-19. Ми зібрали для вас низку інформаційних матеріалів про те, як запобігти захворюванню COVID-19. Діліться на роботі, вдома та серед друзів у соцмережах.

Якщо ви перебуваєте закордоном і потребуєте допомоги української держави, будь ласка, зв’яжіться з посольством України у країні вашого перебування.
Контакти за посиланням.