Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Умови передруку та іншого використання матеріалів офіційного веб-сайту Снігурівської районної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не вказано інше.

Порушення цих умов розцінюється як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення, відповідно до чинного законодавства.

  1. Будь-яке використання матеріалів офіційного веб-сайту Снігурівської районної державної адміністрації можливе за вказаних нижче умов. Під використанням мається на увазі будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, передавання по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.
  2. Часткове або повне використання матеріалів дозволене тільки за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на офіційному веб-сайті Снігурівської районної державної адміністрації (https://snigurivka-rda.gov.ua). Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Посилання/гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.
  3. Використання фотографій, правовласником яких Снігурівська районна державна адміністрація, дозволене за умови вказування джерела https://snigurivka-rda.gov.ua. Якщо на фотографії наявне ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) та/або вотермарк “Снігурівська РДА” та/або підрозділів Снігурівської районної державної адміністрації, їх збереження при використанні фотографій обов’язкове.
  4. Снігурівська районна державна адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на офіційному сайті.
  5. Порушення цих умов розцінюється як порушення охоронюваних законом прав інтелектуальної власності та/або прав на інформацію. У таких випадках Снігурівська районна державна адміністрація залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

402

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога