Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Умови передруку та іншого використання матеріалів офіційного веб-сайту Снігурівської районної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не вказано інше.

Порушення цих умов розцінюється як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення, відповідно до чинного законодавства.

  1. Будь-яке використання матеріалів офіційного веб-сайту Снігурівської районної державної адміністрації можливе за вказаних нижче умов. Під використанням мається на увазі будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, передавання по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.
  2. Часткове або повне використання матеріалів дозволене тільки за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на офіційному веб-сайті Снігурівської районної державної адміністрації (http://snigurivka-rda.gov.ua). Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Посилання/гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.
  3. Використання фотографій, правовласником яких Снігурівська районна державна адміністрація, дозволене за умови вказування джерела http://snigurivka-rda.gov.ua. Якщо на фотографії наявне ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) та/або вотермарк “Снігурівська РДА” та/або підрозділів Снігурівської районної державної адміністрації, їх збереження при використанні фотографій обов’язкове.
  4. Снігурівська районна державна адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на офіційному сайті.
  5. Порушення цих умов розцінюється як порушення охоронюваних законом прав інтелектуальної власності та/або прав на інформацію. У таких випадках Снігурівська районна державна адміністрація залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України