Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сектор з питань цивільного захисту

Жигалко Олександр Петрович
завідувач сектору

тел. 3-21-39

Основними завданнями відділу є:

– забезпечення створення і сталого функціонування місцевих ланок територіальних підсистем Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

– реалізація державної політики у сфері цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків Чорнобильської катастрофи на відповідній території.

– розроблення і реалізація заходів щодо підвищення готовності сил цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, наслідків Чорнобильської катастрофи.

– координація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та наслідків, управління підпорядкованими силами цивільної оборони.

– визначення основних напрямів роботи у сфері цивільної оборони і захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

– здійснення інформаційного забезпечення у сфері цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків, створення і впровадження сучасних інформаційних технологій та банків даних.

– організація підготовки і перепідготовки органів управління та сил цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків, навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій.

 

Графік

проведення особистого, виїзних прийомів громадян завідувачем сектора з питань ЦЗ Снігурівської райдержадміністрації на 2018рік

Жигалко Олександр Петрович, щочетверга з 8.00 до 12.00, з 13.00 до 17.00

м.Снігурівка, вул.Центральна,72, каб 212, телефон 3 21 39

Виїзні прийоми громадян з 14.00 в приміщенні сільської ради за графіком:

січень – Павлівська, Василівська; лютий – Афанасіївська, Нововасилівська; березень – Кобзарцівська; квітень – Олександрівська; травень – Калинівська, Горохівська; червень – Тамаринська; липень – Любомирівська: серпень – Новотимофіївська; вересень – Горохівська; жовтень – Киселівська, Першотравнева, листопад – Баратівська, грудень – Суворська, Центральна.

Графік

проведення телефонних «гарячих ліній» завідувачем сектора з питань ЦЗ Снігурівської райдержадміністрації на 2018рік

Жигалко Олександр Петрович, щовівторка з 10.00 до 12.00

телефон 3 21 39

 
Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога