Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Сектор з питань цивільного захисту

Жигалко Олександр Петрович
завідувач сектору

тел. 3-21-39

Основними завданнями відділу є:

– забезпечення створення і сталого функціонування місцевих ланок територіальних підсистем Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

– реалізація державної політики у сфері цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків Чорнобильської катастрофи на відповідній території.

– розроблення і реалізація заходів щодо підвищення готовності сил цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, наслідків Чорнобильської катастрофи.

– координація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та наслідків, управління підпорядкованими силами цивільної оборони.

– визначення основних напрямів роботи у сфері цивільної оборони і захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

– здійснення інформаційного забезпечення у сфері цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків, створення і впровадження сучасних інформаційних технологій та банків даних.

– організація підготовки і перепідготовки органів управління та сил цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків, навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій.

 

Графік

проведення особистого, виїзних прийомів громадян завідувачем сектора з питань ЦЗ Снігурівської райдержадміністрації на 2018рік

Жигалко Олександр Петрович, щочетверга з 8.00 до 12.00, з 13.00 до 17.00

м.Снігурівка, вул.Центральна,72, каб 212, телефон 3 21 39

Виїзні прийоми громадян з 14.00 в приміщенні сільської ради за графіком:

січень – Павлівська, Василівська; лютий – Афанасіївська, Нововасилівська; березень – Кобзарцівська; квітень – Олександрівська; травень – Калинівська, Горохівська; червень – Тамаринська; липень – Любомирівська: серпень – Новотимофіївська; вересень – Горохівська; жовтень – Киселівська, Першотравнева, листопад – Баратівська, грудень – Суворська, Центральна.

Графік

проведення телефонних «гарячих ліній» завідувачем сектора з питань ЦЗ Снігурівської райдержадміністрації на 2018рік

Жигалко Олександр Петрович, щовівторка з 10.00 до 12.00

телефон 3 21 39

 Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України