Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Звіт про проведені консультації з громадськістю з питань децентралізації в Снігурівському районі за 2018 рік

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.04.2015р. №164-р створено районну робочу групу з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Снігурівського району.

В травні 2015 року почалася робота над розробкою проекту перспективного плану формування територіальних громад на території району та паспортів спроможних територіальних громад. На початкових етапах розглядалося створення 3-х територіальних громад. Проте, за рекомендацією Миколаївської ОДА була надана пропозиція щодо створення однієї територіальної громади (лист від 26.05.2015 №01-650/15-05/07) .

В червні 2016 року, відповідно до доручення голови ОДА від 02.06.2015р № 2242/0/05-60/3-15 були внесені зміни до перспективного плану формування територіальних громад на території району. Відповідно до вищевказаних змін, на території району запропоновано створення однієї ОТГ, до якої ввійдуть всі сільські ради району за виключенням 4-х сільських рад: Киселівської, Центральної, Новокиївської та Краснознам’янської (нині Любомирівської) сільських рад.

Крім того, була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення району, а саме: за 2015-2017 роки були проведені зустрічі з населенням, народними депутатами України, депутатами місцевих рад району щодо роз’яснення питання об’єднання територіальних громад.

 

10 січня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела чергову робочу нараду з головними розпорядниками коштів районного бюджету та представниками Широківської ОТГ з питань передачі об’єктів соціальної інфраструктури на баланс новоствореної громади. На виконання доручення очільниці району, керівники відповідних структурних підрозділів ознайомили присутніх на нараді з обрахованими показниками необхідних субвенцій, які Широківська ОТГ направить в районний бюджет для утримання закладів освіти, культури, соціальних працівників у перехідний період, адже своїх органів та структур ОТГ ще не має. З метою збереження соціальної стабільності, всебічного сприяння в отриманні населенням якісних соціальних, реабілітаційних, освітніх та інших послуг представникам Широківської ОТГ було запропоновано на найближчій сесії сільської ради розглянути питання про виділення та передачу до районного бюджету субвенцій на фінансування відповідних напрямків. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/3102)

 

9 січня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання спільної робочої групи з питань підготовки проектів рішень щодо утворення Снігурівської об’єднаної територіальної громади. Робоча група у складі представників міської ради та восьми сільських рад обговорили план організаційних заходів щодо приєднання Афанасіївської, Василівської, Тамаринської, Павлівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад до Снігурівської міської ради в рамках реформи децентралізації. Після обговорення плану організаційних заходів, попередньо були розглянуті деякі питання організаційної структури та штатного розпису громади. Сільським головам було надано проект статуту майбутньої ОТГ для ознайомлення та внесення відповідних пропозицій, які будуть розглянуті на наступному засіданні. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/3108)

 

19 січня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з заступниками Сергієм Верловицьким та Андрієм Гищаком провели спільну нараду з міським головою Леонідом Голоблею та головами постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради на якій було піднято чимало болючих і суспільно-важливих питань – подальша газифікація міста, питання децентралізації. Питання реформи мали старт і в Снігурівському районі. Станом на 1 січня вже створена Широківська ОТГ.  Виявили бажання приєднатися  до  міста  8 сільських рад. Пройшов процес обговорення, зустрічей з населенням. Наразі депутатам міської ради потрібно прийняти рішення та передавати їх на перевірку до ОДА на відповідність Конституції. Очільницю району особливо турбує питання затримки рішень зі сторони міської ради. По закінченню наради головою РДА були надані  доручення  та рекомендації керівництву  міста. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/3310)

 

2 лютого 2018 року делегація у складі голови райдержадміністрації Інни Бойко, голови райради Тетяни Мезіної, міського голови Леоніда Голоблі, сільських голів, депутатів районної і міської ради, представників структурних підрозділів РДА та керівників міських комунальних підприємств з робочим візитом відвідали Баштанську ОТГ з метою набуття практичного досвіду аби взяти кращі ідеї на озброєння в майбутній Снігурівській ОТГ. Під час зустрічі з гостями зі Снігурівського району, голова Баштанської ОТГ Іван Рубський охоче розповів про досягнення, реалізовані проекти та напрямки розвитку громади. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/3614)

 

20 лютого 2018 року в залі засідань міської ради відбулося засідання спільної робочої групи з питань підготовки проектів рішень щодо утворення Снігурівської об’єднаної територіальної громади. На засіданні робочої групи також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко. Робоча група у складі представників міської ради та восьми сільських рад обговорили план організаційних заходів щодо приєднання Афанасіївської, Василівської, Тамаринської, Павлівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад до Снігурівської міської ради в рамках реформи децентралізації. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/3959)

 

20 березня 2018 року, в селі Новотимофіївка відбулися громадські обговорення з питань об’єднання територіальних громад, в яких взяли участь очільниця району Інна Бойко, депутати райради даних округів, начальник управління соціального захисту населення РДА Світлана Голдун та мешканці Новотимофіївської та Олександрівської сільських рад.(посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/4627)

 

20 березня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела робочу зустріч з приводу звернення мешканців с.Новософіївка, Баратівської сільської ради з приводу надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад. Як вже відомо, Баратівська сільська рада разом із Суворською сільрадою надали згоду Горохівській сільській раді на об’єднання в одну ОТГ. Проте, як виявилось, дане рішення підтримують далеко не всі. Деякі мешканці с.Новософіївка категорично не підтримують дане рішення і висловили бажання приєднатися до майбутньої Снігурівської ОТГ. Вислухавши присутніх мешканців, Інна Володимирівна надала відповідні роз’яснення з даного приводу. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/4635)

 

2 квітня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад за участі голови райради Тетяни Мезіної, представників Горохівської, Баратівської, Суворської, Новотимофіївської та Олександрівської сільських рад. Інна Бойко запропонувала представникам присутніх сільських рад порадитись з громадськістю щодо можливості приєднання до складу Горохівської ОТГ Новотимофіївської та Олександрівської сільських рад. Також було запропоновано розглянути можливість перенесення адміністративного центру громади до с.Баратівка, яка географічно буде знаходитись ближче до центру громади. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/4996)

 

2 серпня 2018 року в с.Любомирівка була проведена зустріч мешканців Любомирівської, Центральної та Новокиївської сільських рад з головою райдержадміністрації Інною Бойко та головою райради Тетяною Мезіною. На нараді були присутні депутат обласної ради Надія Боднар та голова Шевченківської об’єднаної громади Тетяна Шакунова. Найважливішим питанням на порядку денному було питання об’єднання територіальних громад. Оскільки чотири сільські ради – Центральна, Новокиївська, Любомирівська та Киселівська досі не визначилися з процесом об’єднання, мешканцям було запропоновано наступні можливі варіанти: об’єднатися в одну громаду в складі вищезазначених сільських рад або приєднатися до майбутньої Снігурівської ОТГ після її утворення. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/8608)

 

12 жовтня 2018 року Центральна виборча комісія одноголосно прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах, в тому числі до Снігурівської ОТГ та Горохівської ОТГ. Також ЦВК оголосила на цю дату додаткові вибори у 26 об’єднаних громадах. (посилання на публікацію в ЗМІ: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/10704)

 

Також, на виконання доручення голови Миколаївської ОДА від 03.02.2017р. №421/0/05-60/3-17 проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, відповідно до якої на сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Вісті Снігурівщини” щотижня розміщується інформаційно-роз’яснювальний матеріал щодо об’єднання територіальних громад. Звіти про проведену роботу щочетверга направляються до управління інформаційної діяльності облдержадміністрації.
Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога