Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Реалізація сільськогосподарської продукції у Снігурівському районі за 2013 рік

За даними відділу статистики у Снігурівському районі, протягом 2013 року сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) району було реалізовано аграрної продукції власного виробництва на суму 196,8 млн.грн., з якої вартість продукції рослинництва становила 158,5 млн.грн. (80,5% від загальної виручки), тваринництва – 38,3 млн.грн. (19,5%).

У порівнянні з 2012 роком, загальний обсяг продажу сільськогосподарської продукції зменшився на 3,3%, у т.ч. продукції тваринництва на 81,8%, а продукції рослинництва – збільшився у 1,8 раза. Аграрії збільшили обсяги реалізації олійних культур на 18,2%, молока та молочних продуктів – на 12,2%, худоби та птиці (в живій вазі) – на 11%. Разом з тим, зменшилися обсяги реалізації зернових та зернобобових культур – на 5%, овочів – на 26,2%.

Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами за всіма напрямами реалізації у 2013р. зменшилися на 45,5%, зокрема на продукцію рослинництва – 51,2%, а на продукцію тваринництва зросли на 6,3%. Слід відмітити підвищення ціни на молоко та молочні продукти на 20,8%. Дешевше, ніж у попередньому році аграрії продавали худобу та птицю (в живій вазі) на 1,6%, овочі – 12%, зернові і зернобобові культури – 13%, олійні культури – 21,8%.


© Відділ статистики у Снігурівському районі
Головне управління статистики у Миколаївській області, 2014