Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Заробітна плата та стан її виплати за 2013 рік

За даними відділу статистики у Снігурівському районі середньооблікова кількість штатних працівників (обстежуються підприємства, установи, організації та їхні відокремленні підрозділи із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) за 2013 рік становила 5055 осіб, або 2,2% від середньообласного показника та порівняно з 2012 роком зменшилась на 5,3%.

Розмір середньомісячної заробітної плати складав 2352,98 грн., що на 7,8% більше ніж за 2012 рік. Водночас, він був на 24% меншим за середній рівень по області та при цьому, в 1,9 раза вище законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме: рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Упродовж 2013 року адміністрацією підприємств не припинялась практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так кількість працівників які працювали в режимі скороченого робочого дня (тижня) складала 342 особи, або 6,8% до середньооблікової кількості штатних працівників, що відповідно на 501 особу (59,4%) менше відносно 2012 року.

Згідно наданої державної статистичної звітності з праці сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 січня 2014 року в районі не зафіксована.


© Відділ статистики у Снігурівському районі
Головне управління статистики у Миколаївській області, 2014