Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Надання населенню Снігурівського району субсидій у 2013 році

З метою надання допомоги населенню в оплаті житлово-комунальних послуг в Україні діє державна Програма житлових субсидій. Право на допомогу за нею має будь-яка сім’я, витрати якої на житло, комунальні послуги, паливо, в межах встановлених норм користування і споживання, перевищують 10% чи 15% сукупного доходу.

Відділ статистики у Снігурівському районі інформує, що упродовж 2013 року за субсидіями населенню на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг звернулось 1683 сім’ї району, що на 4,3% більше, ніж у 2012 році.

Призначені субсидії 1636 сім’ям (що становить 97,2% до кількості сімей, які звернулися за ними). Загальна сума призначених субсидій цього виду у 2013 році становила 21,3 тис.грн. (проти 17,8 тис.грн. 2012 року). Середній розмір призначених субсидій у грудні склав 66,7 грн. (у грудні 2012 року – 24,7 грн.).

Іншим видом допомоги населенню є надання субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива. Так, у 2013 році за субсидіями готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива звернулось 1619 сімей, що на 4% більше ніж у 2012 році.

Субсидії зазначеного виду призначені 1496 сім’ям (92,4% від загальної кількості сімей, які звернулися за ними). Загальна сума призначених субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива становила 1271,4 тис.грн. (проти 1255,6 тис.грн. у 2012 році).