Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Демографічна ситуація у Снігурівському районі

Відділ статистики у Снігурівському районі повідомляє, що станом на 1 листопада 2013 року у районі, за оцінкою, проживало 41,2 тис. осіб, у т.ч. у м.Снігурівка – 13 тис., у сільській місцевості – 28,2 тис.

Внаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–жовтня п.р. у районі народилося 447 немовлят, що на 21 менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Кількість померлих збільшилась на 38 осіб і склала 562. Природне скорочення населення становило 115 осіб, проти 56 у січні–жовтні 2012 року.

У січні–жовтні п.р. у район прибуло 365 осіб, вибуло – 455, міграційне скорочення населення склало 90 осіб, проти 251 у відповідному періоді минулого року.