Снігурівка » Відділ статистики
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Підсумки роботи підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного
господарства Снігурівського району за 9 місяців 2013 року

За даними Головного управління статистики, за 9 місяців 2013р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств Снігурівського району, які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, становив 36906,3 тис.грн., що на 2,6% (у порівняних цінах) більше відповідного періоду минулого року. У тому числі товарооборот торгової мережі по підприємствах, що здійснювали роздрібну торгівлю населенню району склав 36710,3 тис.грн.

У загальному обсязі роздрібного товарообороту підприємств товарооборот ресторанного господарства склав 196 тис.грн. (0,5% від усього товарообороту).

У розрахунку на одну особу за 9 місяців 2013 року обсяг роздрібного товарообороту склав 891,5 грн., при середньообласному значенні показника – 5569,3 грн.

У загальному обсязі реалізації переважали непродовольчі товари, яких реалізовано на 33688,1 тис.грн. (91,3% проти 91,7% за 9 місяців 2012р.).

Питома вага товарів українського виробництва у загальному обсязі товарообороту торгової мережі – 93,2%.

Станом на 1 жовтня 2013р. у торговій мережі та на складах підприємств роздрібної торгівлі налічувалось товарних запасів на суму 2556,5 тис.грн.