Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Органи місцевого самоврядування району

Сільради Голова Робочий телефон Секретар Робочий телефон
Міська рада Ларченко Олександр Анатолійович 2-17-17 Андрющенко Тетяна Григорівна 2-14-24
Афанасіївська Хомко Василь Юрійович 2-32-52 Ковальок Оксана Сергіївна 2-32-52
Баратівська факс Мігас Сергій Васильович 2-74-73 Павлік Любов Миколаївна 2-74-73
Василівська факс Хапун Анатолій Анатолійович 2-33-83 Матюхіна Ірина Вікторівна 2-33-83
Горохівська Бійчук Валерій Леонідович 2-43-82 Стефанчин Григорій Макарович 2-43-82
Киселівська Лаврухіна Наталія Іванівна 2-34-24 Роговська Оксана Іванівна 2-34-17
Кобзарцівська Канцелярук Наталія Володимирівна 2-40-31 Панченко Людмила Іванівна 2-40-31
Любомирівська Савельєв Віктор Олександрович 2-47-31 Чепік Наталія Григорівна 2-47-30
Калинівська Ткаченко Сергій Володимирович 2-45-33 Данильчук Ірина Олександрівна 2-45-33
Нововасилівська Коваленко Олександр Володимирович 2-42-42
2-42-81
Гончаренко Світлана Анатоліївна 2-42-42
Новокиївська Медведенко Валерій Іванович 2-72-18 Давиденко Світлана Вікторівна 2-30-18
Новопетрівська Касапа Валентина Василівна Факс 2-24-89 Котик Ірина Степанівна 2-58-60
Новотимофіївська Рильська Наталія Петрівна 2-44-96 Лоцуняк Ольга Миколаївна 2-44-96
Олександрівська Валявська Валентина Петрівна 2-44-25 Лоцуняк Ольга Миколаївна 2-44-25
Павлівська Кореновський Володимир Степанович 2-38-22 Силкіна Людмила Вікторівна 2-38-22
Першотравнева Завгородній Анатолій Ігнатович 2-31-31 Наумець Тетяна Степанівна 2-31-31
Тамаринська Береза Ірина Петрівна 2-37-44 Братченко Олена Анатоліївна 2-37-44
Центральна П’яник Анатолій Іванович 2-72-85 Мазурик Алла Петрівна 2-72-85
2-72-65
Червонодолинська Пересунько Сергій Миколайович 2-41-24 Матолич Людмила Іванівна 2-41-24
Суворська Ящук Олена Дмитрівна 2-36-48 Лисак Світлана Миколаївна 2-36-48