В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року

У вівторок, 10 жовтня, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулось засідання обласного штабу з питань готовності до опалювального сезону 2017/2018.

 

В ході засідання ОКП «Миколаївоблетплоенерго» в найкоротший термін опрацювати питання запуску котелень, які обслуговують бюджетні установи, зокрема лікарні та заклади освіти.

Як повідомив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», наразі вже запущено 3 котельні які забезпечують теплопостачання  відповідно до обласної дитячої інфекційної лікарні, школи-інтернату №4, пологового будинку №1.

Крім того, в ході засідання, підприємствам централізованого теплопостачання Миколаєва було доручено забезпечити повну готовність і заповнення внутрішньобудинкових та магістральних теплових мереж, забезпечити налагодження гідравлічного режиму для мінімізації часу для початку опалювального сезону в разі суттєвого похолодання.

Також, Валентин Гайдаржи рекомендував Миколаївській міській раді підготувати рішення виконавчого комітету про початок опалювального сезону на об’єктах соціальної сфери ( лікарні, заклади освіти тощо)

 Валентин Гайдаржи вкотре загострив увагу відповідальних осіб на необхідності вчасно розпочати опалювальний сезон.

«Наше завдання забезпечити всіх абонентів тепловою енергією з початком опалювального сезону», - налогосив Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що на відміну від аналогічного періоду минулого року, у 2017 році  в основних теплопостачальних підприємств Миколаївської області – ОКП « Миколаївоблтеплоенерго» і ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» вже наявні договори на постачання природного газу в опалювальний сезон 2017-2017 року та номінації природного газу на жовтень.Дата: 10.10.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції