«Це величезне свято для нас», - в ОДА відбулася селекторна нарада щодо відзначення річниці незалежності України | Новини області - Снігурівська РДА

До Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності держави у на Миколаївщині проведуть церемонію підняття великого Державного Прапору України. Також відбудуться обласні урочисті збори в українському академічному театрі драми та музичної комедії. Заплановано роботу ярмарок, святкові концерти та ряд інших розважальних заходів. Про це стало відомо під час відео-селекторної наради під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка у п’ятницю, 18 серпня.

За участі заступників голови ОДА, керівництва міста Миколаєва, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, військових, поліції та керівників райдержадміністрацій Олексій Савченко запропонував обговорити ідеї стосовно проведення урочистостей до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України.

«Ми дійсно стали незалежною країною тільки останні три роки. До цього часу нас постійно використовували в своїх іграх, розповідали, що нам робити, але зараз ми маємо силу і дуже дорогою ціною заплатили, щоб сьогодні було мирне небо над нашими головами», - зазначив очільник області.

Представники управління культури ОДА розповіли, що 23 серпня планується проведення урочистої церемонії підняття великого Державного Прапора України на Соборній площі та біля адміністративного будинку ОДА. А в Миколаївському академічному українському театрі відбудуться обласні урочисті збори. Крім цього, у святкові дні функціонуватимуть ярмарки та святкові концерти.

Крім цього, під час наради Олексій Савченко представив учасникам зібрання Володимира Шульмейстра, який виконуватиме функції бізнес-омбудсмена в ОДА.

«Хочу вам сьогодні представити Володимира Шульмейстра, який буде виконувати функції бізнес-омбудсмена. Звертаю увагу голів РДА, очільників міст, місцевих депутатів, підприємців – у нас сьогодні є представник, який надаватиме допомогу від державних органів вашому бізнесу. Адже ми хочемо почути від бізнесу зворотній зв'язок», - відзначив Олексій Савченко.

Дата: 18.08.2017    Всі новини розділу →