У Миколаєві визначили Чемпіона Європи з ММА серед професіоналів | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Миколаєві визначили Чемпіона Європи з ММА серед професіоналів

Увечері у суботу, 12 серпня, на Центральному міському стадіоні відбувся турнір по змішаним єдиноборством «Дорогу нескореним - ІІІ». Поєдинки учасників були присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО. Зокрема, росіянину Андрію «Балагану», який загинув у 2014 році – жив у Миколаєві, брав участь у Революції Гідності, а потім добровольцем захищав Україну у складі полку «Азов».

Організатори турніру – голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та командир полку «Азов» і керівник «Національного корпусу» Андрій Білецький відзначили, що саме спортивний турнір є найкращим способом вшанувати пам'ять полеглих в АТО бійців.

«Для справжнього воїна немає нічого ліпшого, ніж загинути у бою або здобути у бою свою перемогу. Чоловік повинен битися, захищати свою країну, турбуватися про свою родину і пам’ятати про своїх друзів. Про тих друзів, яких сьогодні немає з нами. І ніколи, напевно, вже не з’являться, але у нашій душі і в наших спогадах – залишаться назавжди», - зазначив Олексій Савченко.

«У наших пращурів був чудовий звичай – Тризна. Коли на кургані – могилі воїна збиралися бійці і організовували бої на честь загиблого героя. Не плакали, не ридали, не згадували з жахом те, що сталося... А показували, що вони так само шанують честь і звитягу, і так само готові захищати країну як і полеглі бійці. Всі хлопці, які загинули за Україну гідні такої ж Тризни», - сказав Андрій Білецький.

В 11 видовищних поєдинках взяли участі бійці з різних куточків України – Миколаєва, Харкова, Запоріжжя, Львову, Каменського, а також спортсмени з Польщі, Білорусії та Молдови.

У бою за титул Інтернаціонального чемпіона серед професіоналів за версією «World MMA Federation» українець Максим Пашков здобув перемогу больовим прийомом над Олексієм Кірханом з Молдови.

Найдовгоочікуванішим став бій за титул Чемпіона Європи серед професіоналів за версією MMA PRO у важкій вазі. Бій за цей титул вперше відбувся в Україні. За нього змагалися миколаївець Андрій «Монгол» Ковальов і поляк Грегор Ціплінськи. Упродовж трьох раундів у миколаївця були переваги – саме цим Андрій Ковальов забезпечив собі перемогу за балами.

Всі результати турніру:

Бій за титул Чемпіона Європи у важкій вазі від 93 кг: Андрій Ковальов (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Грегора Ціплінскі (Польща)

Бій за титул інтернаціонального чемпіона WMMAF в легкій вазі до 70 кг: Максим Пашков (Україна) переміг задушливим прийомом Олексія Кірхана (Молдова)

Середня вага - до 84 кг: Олексій Валівахін (Україна) переміг нокаутом Валерія Скарбовского (Україна)

Тяжка вага: Роман Кононов (Україна) переміг технічним нокаутом Антона Єрмашкевича (Україна)

Напівсередня вага: Андрій Білик (Україна) переміг задушливим прийомом Євгена Гобова (Україна)

Легка вага: Владислав Хорошевський (Україна) переміг технічним нокаутом Миколу Гавриляка (Україна)

Найлегша вага: Олександр Дєдов (Україна) переміг задушливим прийомом Антона Ларькова (Україна)

Середня вага: Денис Коновалов (Україна) переміг больовим прийомом Олега Нікітішина (Україна)

Напівлегка вага - до 66 кг: Володимир Майданик (Україна) переміг больовим прийомом Микиту Доліннікова (Україна)

Кікбоксинг. До 66 кг: Костянтин Шутко (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Ігоря Куцького (Україна)

Кікбоксинг. До 70 кг: Владислав Павленко (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Ярослава Сабара (Україна)Дата: 14.08.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції