У Миколаєві визначили Чемпіона Європи з ММА серед професіоналів | Новини області - Снігурівська РДА

У Миколаєві визначили Чемпіона Європи з ММА серед професіоналів

Увечері у суботу, 12 серпня, на Центральному міському стадіоні відбувся турнір по змішаним єдиноборством «Дорогу нескореним - ІІІ». Поєдинки учасників були присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО. Зокрема, росіянину Андрію «Балагану», який загинув у 2014 році – жив у Миколаєві, брав участь у Революції Гідності, а потім добровольцем захищав Україну у складі полку «Азов».

Організатори турніру – голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та командир полку «Азов» і керівник «Національного корпусу» Андрій Білецький відзначили, що саме спортивний турнір є найкращим способом вшанувати пам'ять полеглих в АТО бійців.

«Для справжнього воїна немає нічого ліпшого, ніж загинути у бою або здобути у бою свою перемогу. Чоловік повинен битися, захищати свою країну, турбуватися про свою родину і пам’ятати про своїх друзів. Про тих друзів, яких сьогодні немає з нами. І ніколи, напевно, вже не з’являться, але у нашій душі і в наших спогадах – залишаться назавжди», - зазначив Олексій Савченко.

«У наших пращурів був чудовий звичай – Тризна. Коли на кургані – могилі воїна збиралися бійці і організовували бої на честь загиблого героя. Не плакали, не ридали, не згадували з жахом те, що сталося... А показували, що вони так само шанують честь і звитягу, і так само готові захищати країну як і полеглі бійці. Всі хлопці, які загинули за Україну гідні такої ж Тризни», - сказав Андрій Білецький.

В 11 видовищних поєдинках взяли участі бійці з різних куточків України – Миколаєва, Харкова, Запоріжжя, Львову, Каменського, а також спортсмени з Польщі, Білорусії та Молдови.

У бою за титул Інтернаціонального чемпіона серед професіоналів за версією «World MMA Federation» українець Максим Пашков здобув перемогу больовим прийомом над Олексієм Кірханом з Молдови.

Найдовгоочікуванішим став бій за титул Чемпіона Європи серед професіоналів за версією MMA PRO у важкій вазі. Бій за цей титул вперше відбувся в Україні. За нього змагалися миколаївець Андрій «Монгол» Ковальов і поляк Грегор Ціплінськи. Упродовж трьох раундів у миколаївця були переваги – саме цим Андрій Ковальов забезпечив собі перемогу за балами.

Всі результати турніру:

Бій за титул Чемпіона Європи у важкій вазі від 93 кг: Андрій Ковальов (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Грегора Ціплінскі (Польща)

Бій за титул інтернаціонального чемпіона WMMAF в легкій вазі до 70 кг: Максим Пашков (Україна) переміг задушливим прийомом Олексія Кірхана (Молдова)

Середня вага - до 84 кг: Олексій Валівахін (Україна) переміг нокаутом Валерія Скарбовского (Україна)

Тяжка вага: Роман Кононов (Україна) переміг технічним нокаутом Антона Єрмашкевича (Україна)

Напівсередня вага: Андрій Білик (Україна) переміг задушливим прийомом Євгена Гобова (Україна)

Легка вага: Владислав Хорошевський (Україна) переміг технічним нокаутом Миколу Гавриляка (Україна)

Найлегша вага: Олександр Дєдов (Україна) переміг задушливим прийомом Антона Ларькова (Україна)

Середня вага: Денис Коновалов (Україна) переміг больовим прийомом Олега Нікітішина (Україна)

Напівлегка вага - до 66 кг: Володимир Майданик (Україна) переміг больовим прийомом Микиту Доліннікова (Україна)

Кікбоксинг. До 66 кг: Костянтин Шутко (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Ігоря Куцького (Україна)

Кікбоксинг. До 70 кг: Владислав Павленко (Україна) переміг одноголосним рішенням суддів Ярослава Сабара (Україна)