З початку року платникам податків Миколаївщини відшкодовано понад 450 млн грн ПДВ | Новини області - Снігурівська РДА

За сім місяців 2017 року органами ДФС у Миколаївській області відшкодовано 454 млн грн податку на додану вартість 62 суб’єктам господарювання Миколаївщини.

Варто зазначити, що станом на 1 серпня 2016 року бюджетне відшкодування з ПДВ отримали 59 підприємств Миколаївської області на загальну суму 355 млн гривень.

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Романа Кріля, за рахунок впровадження з 1 квітня 2017 року Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ забезпечує ефективний моніторинг адміністрування ПДВ та унеможливлює корупційні ризики при відшкодуванні податку на додану вартість.

Дата: 11.08.2017    Всі новини розділу →