Миколаївці вшановують пам'ять загиблих моряків-десантників | Новини області - Снігурівська РДА

Миколаївці вшановують пам'ять загиблих моряків-десантників

У першу неділю липня, відповідно до Указу Президента, в Україні відзначають День Військово-Морських Сил ЗС України.

Сьогодні, 2 липня, сотні миколаївців зібралися біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників загону К.Ф.Ольшанського, щоб вшанувати пам'ять загиблих у Другій Світовій війні та військовослужбовців  ВМС Збройних Сил України.

До покладання квітів у знак пошани Героям долучилися голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, голова Миколаївської міської ради Олександр Сенкевич, депутати, ветерани, військові моряки, моряки піхотинці, моряки-підводники, морські авіатори та небайдужі жителі Миколаєва і області.

Зазначимо, що після покладання квітів біля меморіалу, усі присутні направляться до Річкового вокзалу, де спустять на воду лампади в пам’ять про загиблих моряків.

Також там працюватиме польова кухня і проходитиме виставка військової техніки та озброєння.

Дата: 02.07.2017    Всі новини розділу →