На Миколаївщині стартували семінари з питань компенсації відсоткових ставок по кредитам | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Миколаївщині стартували семінари з питань компенсації відсоткових ставок по кредитам

За дорученням Голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка в районах області розпочато проведення інформаційно-роз’яснювальних семінарів, покликаних надати інформацію про можливість часткової компенсації відсоткових ставок по кредитам, що дасть можливість їх ефективного використання.

Так, перша конференція на тему «Ефективний кредит», якою було покладено початок циклу інформаційно – навчальних заходів, відбувся 29 червня в місті Очаків. Взагалі ж, подібні семінари будуть провадитися в усіх районах Миколаївської області у липні – вересні 2017 року і є частиною заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Миколаївській області на 2017-2018 роки. Слід відмітити, що дана програма ініційована Миколаївською облдержадміністрацією, департаментом економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації і затверджена рішенням обласної ради.

Під час конференції в місті Очаків, з привітальним словом виступив перший заступник голови Очаківської районної державної адміністрації з питань агропромислового та економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства та  цивільного захисту Сергій Стовманенко. Він відмітив, що проведення подібних заходів сприятиме в подальшому розвитку району, створенню нових робочих місць і підвищення рівня життя місцевих жителів.

Спікери, в свою чергу, акцентували увагу учасників на основній меті цих заходів, а саме: обласне керівництво створило серйозний фінансовий інструмент (часткову компенсацію відсоткових ставок по кредитам), який дозволить ефективно використовувати банківські кредити для розвитку власної справи, і як наслідок наповнення бюджету району.

Також було представлено ряд міжнародних програм, які дозволять бізнесу Миколаївської області виходити на міжнародні ринки та робити свою продукцію/послуги конкурентоздатними та затребуваними.  

Окрім того, у заході взяли участь представники банківських установ (ПАТ КБ «Приват Банк», АБ «Укргазбанк», АБ «Південний», ПАТ «ПУМБ»), які в свою чергу порадували учасників конференції про чергове зменшення відсоткових ставок за кредитами і лояльними умовами щодо розгляду заявок на кредитування.

По закінченню та в перервах учасники продовжили спілкування уже в неформальній обстановці, і мали змогу отримати відповіді на свої питання від організаторів та бізнес-консультантів (РФПП в Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, Миколаївської обласної асоціації підприємців).

Наступні інформаційно – навчальні конференції «Ефективний кредит» відбудуться:

12 липня 2017 року в смт. Криве Озеро, на даний захід запрошуються представники малого та середнього бізнесу Кривоозерського та Врадіївського районів;

13 липня 2017 року у м. Первомайськ, на який запрошуються представники малого та середнього бізнесу Первомайського та Арбузинського районів, а також міст Первомайськ і Южноукраїнськ.

Детальна інформація за телефоном: +38(063) 471-56-35, або e-mail: mk.rfpp@gmail.com.Дата: 30.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції