У червні дороги Миколаївщини отримають 72 млн грн від митного експерименту | Новини області - Снігурівська РДА

У червні дороги Миколаївщини отримають 72 млн грн від митного експерименту

Станом на 30 червня Миколаївською митницею ДФС до державного бюджету мобілізовано 445 млн гривень. Таким чином, досягнуто перевиконання плану надходжень митних платежів на 145 млн гривень.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

За його словами, успішна робота митниці дозволить спрямувати 72 млн грн (50% від суми перевиконання) на ремонт автошляхів Миколаївської області.

Роман Кріль переконаний, що Державна фіскальна служба Миколаївщини стане надійним партнером у розбудові логістичної інфраструктури області.

Нагадаємо, у грудні минулого року Олексій Савченко запропонував депутатам Верховної Ради включити Миколаївщину у так званий «митний експеримент».

У травні 2017 року місцеві бюджети Миколаївської області отримали 111 млн гривень.

Дата: 30.06.2017    Всі новини розділу →