На Миколаївщині у власність учасникам АТО передано майже 4,5 тис. га земель | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Миколаївщині у власність учасникам АТО передано майже 4,5 тис. га земель

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 5 940 дозволів на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних наділів загальною площею 9 958,11 гектара.

Наразі на території Миколаївській області завершили процедуру оформлення землі у власність військовослужбовці АТО, яким надано: 2 456 земельних ділянок загальною площею 4 424,41 га – для ведення особистого селянського господарства, 34 земельні ділянки загальною площею 3,5 га – для ведення садівництва і 704 ділянки загальною площею 66,78 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області прийнято 2 476 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу у власність учасникам АТО земельних наділів загальною площею 4 412,27 гектара. Органи місцевого самоврядування Миколаївського  регіону прийняли 46 таких рішень на землі загальною площею 82,48 гектара.

Найбільше наказів Головного управління про передачу земельних ділянок у власність військовим прийнято у Вознесенському – 283 на землі загальною площею 462,86 га, Первомайському – 236 на землі загальною площею 442,23 га та Миколаївському – 207 на землі загальною площею 296,3 га районах Миколаївської області.

На сьогодні в області родинам загиблих військовослужбовців роздано більше ніж 120 гектарів землі. Накази про дозвіл на виділення земельної ділянки площею 2 га для особистого селянського господарства наразі отримала 61 сім’я загиблих учасників АТО.

Зазначимо, що за ініціативою голови облдержадміністрації Олексія Савченка, протягом року земельні ділянки отримають всі сім’ї миколаївських загиблих. Дата: 30.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції