На Миколаївщині у власність учасникам АТО передано майже 4,5 тис. га земель | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Миколаївщині у власність учасникам АТО передано майже 4,5 тис. га земель

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 5 940 дозволів на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних наділів загальною площею 9 958,11 гектара.

Наразі на території Миколаївській області завершили процедуру оформлення землі у власність військовослужбовці АТО, яким надано: 2 456 земельних ділянок загальною площею 4 424,41 га – для ведення особистого селянського господарства, 34 земельні ділянки загальною площею 3,5 га – для ведення садівництва і 704 ділянки загальною площею 66,78 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області прийнято 2 476 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу у власність учасникам АТО земельних наділів загальною площею 4 412,27 гектара. Органи місцевого самоврядування Миколаївського  регіону прийняли 46 таких рішень на землі загальною площею 82,48 гектара.

Найбільше наказів Головного управління про передачу земельних ділянок у власність військовим прийнято у Вознесенському – 283 на землі загальною площею 462,86 га, Первомайському – 236 на землі загальною площею 442,23 га та Миколаївському – 207 на землі загальною площею 296,3 га районах Миколаївської області.

На сьогодні в області родинам загиблих військовослужбовців роздано більше ніж 120 гектарів землі. Накази про дозвіл на виділення земельної ділянки площею 2 га для особистого селянського господарства наразі отримала 61 сім’я загиблих учасників АТО.

Зазначимо, що за ініціативою голови облдержадміністрації Олексія Савченка, протягом року земельні ділянки отримають всі сім’ї миколаївських загиблих. Дата: 30.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції