Віталій Кіндратів взяв участь у засіданні координаційної ради з питань захисту прав дітей при ОДА | Новини області - Снігурівська РДА
Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Віталій Кіндратів взяв участь у засіданні координаційної ради з питань захисту прав дітей при ОДА

Сьогодні, 14 червня, в облдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань захисту прав дітей.

У зібранні взяли участь заступник голови Миколаївської ОДА Віталій Кіндратів, представники служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей,  а також представники районних державних адміністрацій та міських рад.

На початку засідання Віталій Кіндратів акцентував увагу присутніх на показниках моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік. Він зауважив, що показники формуються саме районами, тому на них покладено відповідальність і за розвиток соціальної сфери регіону, і за економічний ріст Миколаївщини.

Віталій Кіндратів надав доручення представникам райдержадміністрацій та міських рад відпрацювати проблемні питання у показниках соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та сприяти їх вирішенню.

Представники служби у справах дітей облдержадміністрації зазначили, що захист прав дітей є найпріоритетнішим напрямом в роботі, який потребує зусиль та концентрації уваги всіх суб’єктів соціальної роботи, працівників освіти та охорони здоров’я.

На засіданні розглянули питання активізації розвитку сімейних форм виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також створення, функціонування та якість супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в області.

Окрему увагу приділили питанню забезпечення захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в області.

На обговорення винесли проблемні питання, що виникають при влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до державних інтернатних закладів.

«Районам поставлена задача, щоб вони працювали над створенням прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, щоб діти мали сім'ю. Надзвичайно важливо  також працювати з сім’ями на попередження саме соціального сирітства, щоб діти залишалися у родинах, допомагали виправлятися батькам і не допускалося вилучення дитини з родини», - поділилася начальник служби у справах дітей ОДА Ірина Пономарьова.Дата: 14.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції