На Миколаївщині здійснили перший пасажирський рейс річкою «Миколаїв - Кінбурнська коса» | Новини області - Снігурівська РДА

Сьогодні, 13 червня, на Кінбурнській косі очільник Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв спільно з керівником ТОВ СП «Нібулон» Олексієм Вадатурським офіційно відкрили міжрегіональне водне пасажирське сполучення за маршрутами «Миколаїв – Кінбурнська коса» та «Херсон – Кінбурнська коса». Так, до причалу на Кінбурні пришвартувалися одразу дві "ракети" - з Миколаєва та Херсону.

Олексій Савченко наголосив на важливості водного сполучення до Кінбурнської коси та висловив подяку очільнику ТОВ СП «Нібулон» Олексію Вадатурському за об’єднання наших регіонів.

«Ці два маршрути, які сьогодні об’єднали Миколаївщину і Херсонщину, які всіх нас сьогодні привезли на Кінбурнську косу є важливою подією для обох областей.  Я дуже вдячний, що ми об’єдналися», - зазначив Олексій Савченко.

Варто зазначити, що до організації належного рівня причальної інфраструктури на Кінбурнській косі фахівці компанії поставилися з особливою відповідальністю.

Встановлення спеціального плавучого причалу для швартування пасажирських суден на підводних крилах дозволить не порушувати екосистему та зберегти біорізноманіття Національного природного парку «Білобережжя Святослава».

Цей плавучий причал є унікальним для України: виготовлений з пінобетону він має 100-відсотковий запас плавучості і непотоплюваності. Причал буде встановлений у зоні стаціонарної рекреації на відстані від берега орієнтовно 150-170 м з метою забезпечення необхідної глибини для безпечного підходу судна (2,5-3,0 м). До плавучого причалу буде підведено підхідний місток, що складається з металобетонних конструкцій.

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →