В'ячеслав Бонь привітав військових з річницею створення 235-го міжвидового центру підготовки військових частин | Новини області - Снігурівська РДА

Перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Вячеслав Бонь взяв участь в урочистостях з нагоди 65-ї річниці створення 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широколанівський», які відбулися 12 червня.

«Від імені голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка та від усієї області я вітаю з 65-ю річницею 235-й  міжвидовоий центр військової підготовки, який ми усі більше знаємо, як Широколанівський полігон», - зазначив В’ячеслав Бонь у вітальному слові.

«Вже 65 років на цьому полігоні бійців навчають як правильно воювати, як правильно захищати свою вітчизну. І значимість цієї роботи не переоцінити, бо від того наскільки якісно бійці пройдуть підготовку або перепідготовку залежить те, наскільки ефективно, у разі необхідності, вони зможуть виконувати бойові завдання. При цьому, максимально використовуючи шанси зберегти своє життя та життя бойових товаришів», - додав він.

«Я від щирого серця бажаю вам успіхів у роботі. Я бажаю всім нам перемоги. А також міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою. Я дякую вам усім за те, що ви робите, щоб наша рідна Україна дійсно була сильною та незалежною держава», - резюмував В’ячеслав Бонь.

Привітати військових з річницею створення міжвидового центру підготовки військових частин прийшли представники Миколаївського зонального відділу військової служби правопорядку, Миколаївського військового госпіталю, КЕЧ Миколаївського гарнізону та військові 198 навчального центру ВМС, 406 окремої артилерійської бригади, 57 окремої мотопіхотної бригади, 79 десантно-штурмової бригади, а також командири та начальники, працівники ЗСУ.

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →