У ЦНАПі м. Южноукраїнська працюють електронні «швидкі послуги» | Новини області - Снігурівська РДА

У ЦНАПі м. Южноукраїнська працюють електронні «швидкі послуги»

З 1 червня Центром надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська в Єдиному регіональному WEB-порталі адміністративних послуг Миколаївської області започатковано електронні «швидкі послуги», а саме:

• видача довідки (виписки) про склад сім’ї та реєстрацію;
  • видача довідки про реєстрацію особи.

Відтепер замовити довідки заявники можуть не лише за телефоном Центру – (05136) 5-86-58, а і через персональний кабінет на  Порталі, попередньо зареєструвавшись в ньому.

Отримати зазначені довідки заявник може, як особисто з паспортом, так і через уповноважену особу, з документом, що підтверджує її повноваження за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, б-р Квітковий, 9, каб.№2.

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →