Громадські організації Миколаївщини запрошуються до участі у конкурсі міні-грантів для розвитку місцевих громад | Новини області - Снігурівська РДА

Шановні представники громадськості!

В рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина  громадські організації та благодійні фонди Миколаївської області  запрошуються до участі в  конкурсі міні-грантів.

Мета конкурсу – сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Пріоритет надаватиметься проектам, які:

· Передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні; конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі;

·  Передбачають активнее залучення до їх реалізації молоді;

·  Мають чітко визначені ціль та детальний план заходів;

·  Передбачають реалістичні та вимірювані результати;

·  Мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів;

·  Залучають власні ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту;

· Пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Умови конкурсу:

Заявки приймаються від неприбуткових громадських організацій та благодійних фондів, які розробили свої проекти відповідно до тематики та пріоритетів конкурсу.Ініціативні групи громадян мають реалізовувати проекти у партнерстві з офіційно зареєстрованими громадськими організаціями або благодійними фондами, які будуть формальними отримувачами грантових коштів і відповідають за їх використання.

Загальний бюджет конкурсу складає 336 тис. грн. За результатами конкурсу будуть профінансовані від 12 до 24 проектів із бюджетами від 14 до 28 тис. грн.

Не розглядатимуться проекти:

· Від приватни хосіб, осередків політичних партій, релігійних організацій, комерційних структур, органів місцевої влади та самоврядування;

· Від організацій, які не включені до Реєстру неприбуткових організацій та установ;

· Бюджет поданої проектної заявки (не проекту загалом) перевищуватиме 28 тис. грн.;

· Подані пізніше визначеного строку;

· Подані не за спеціальновизначеною аплікаційною формою;

· Спрямовані на отримання прибутку;

· Спрямовані на підтримку політичних партій.

Не підтримуватимуться наступні витрати:

· Витрати на обладнання і купівлю офісних меблів;

· Витрати, пов’язані з відрядженнями;

· Підтримка поточної діяльності організації: поточна заробітна плата, оренда офісу, сплата комунальних послуг, а також витрати по вжездійсненому проекту;

· Пряма гуманітарна й інша матеріальна допомога;

· Витрати на надання медичної допомоги окремовзятим особам;

· Комерційні проекти або проекти, що передбачають закупівлю устаткування з використанням його в подальшому в комерційних цілях;

Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно.

Конкурсна комісія оголосить про результати конкурсу до 24 липня 2017 року.

Реалізація проектів має здійснюватися в період з 01 серпня 2017 року до 15 листопада 2017 року включно.

Заявка на конкурс міні-грантів повинна подаватися українською мовою за аплікаційною формою, яка додається, в електронному вигляді на скриньку mykolaiv@kiev-dialogue.org. Прохання всі файли надсилати одним архівом. В темі листа необхідно зазначити «Заявка на конкурс міні-грантів (та назва міста)».

Організатори залишають за собою право вносити зміни у конкурсні процедури.

Аплікаційна форма заявки  доступна за посиланням https://goo.gl/gwjsN8

Форма бюджету в форматі Excel доступна за посиланням https://goo.gl/YSUUfP

Контактна особа: Дар’я Фрич-Алчіна, координатор проекту «Київський діалог» в Миколаєві, mykolaiv@kiev-dialogue.org

Довідково: Проект "Київський діалог" - дискусійний форум для розгляду двосторонніх та загально-європейських питань, що стосуються ролі України в Європі.

"Київський Діалог" був створений та ініційований на суспільних засадах керівною групою, яка складалась із науковців, представників неурядових організацій, журналістів, представників фондів із України та Німеччини, заради партнерської співпраці.

Інституціями, що сприяють і підтримують цей намір, були і залишаються досі Фонд Роберта Боша, Міністерство Закордонних Справ ФРН, Німецький Союз громадян Східної Європи, Фонд Генріха Боля та Польсько-німецько-український Фонд (РАUCI).

Метою проекту "Київський Діалог" є поширення знань про Україну в ЄС та про європейські процеси і цінності в Україні і сприяти таким чином формуванню позитивного ставлення до Європи і підтримувати подальшу демократизацію країни.

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →