У Миколаєві урочисто відкрили водне пасажирське сполучення «Миколаїв – Кінбурнська Коса» | Новини області - Снігурівська РДА

13 червня у Миколаєві урочисто відкрили водне пасажирське транспортне сполучення за маршрутом «Миколаїв – Кінбурнська Коса».

Подію приурочили до відзначення 80-річчя від Дня утворення Миколаївської області.

В урочистостях взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, очільник ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, голова обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради та жителі Миколаєва.

«Сьогодні ми відкриваємо ще один рейс. Перший рейс компанія «Нібулон» спрямувала на місто Вознесенськ. Сьогодні ми маємо вже другий катер - він надаватиме послуги перевезення до Кінбурнської коси – визначної історичної спадщини Миколаївщини. Хочу зазначити, що відновлення саме внутрішнього водного транспорту повинно бути пріоритетним напрямком розвитку нашої області. Хочу ще раз всіх привітати з тим, що сьогодні ми маємо завдяки компанії «Нібулон», - зазначив Олексій Савченко.

Зазначимо , що протягом 25-ти років на Миколаївщині не здійснювалися річкові пасажирські перевезення.

Олексій Савченко висловив подяку очільнику ТОВ СП «Нібулон» Олексію Вадатурському за сучасну, проєвропейську позицію. «Вся Миколаївщина пишається вами. Радію, що саме в Миколаєві відроджується національний річковий флот»,  - наголосив голова облдержадміністрації.

Очільник області також зазначив, що всебічна підтримка подібних ініціатив з боку держави дозволить залучити до розвитку галузі додаткові інвестиції, збільшити привабливість річкових перевезень, заохотити перевізників і переорієнтовувати пасажирські перевезення і вантажопотоки.

Відсьогодні пасажирська «ракета» курсуватиме за маршрутом «м. Миколаїв – м. Очаків – Кінбурнська коса».

Нагадаємо,  6 червня у Миколаєві відбулося відкриття річкового сполучення Південним Бугом за маршрутом «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв».

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →