Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Проведено рейд «Діти вулиці»

Літні канікули--- це чудово! Діти відпочивають, батьки  намагаються їх оздоровити та своєчасно приготувати  до наступного навчального року. Це в ідеалі!
    Але на жаль, для деяких дітей літні канікули  це --- харчування, бо їдять тільки в школі. Батьки пиячать, та не думають не тільки про оздоровлення, але й про харчування та догляд за дітьми. Багато хто залишає дітей без догляду, в антисанітарних умовах. Такі канікули можуть стати небезпекою для дітей.
    З метою виявлення сімей, де батьки не забезпечують умов для утримання, виховання та розвитку дітей, попередження фактів насилля в сім’ях та  жорстокого поводження з дітьми 05.07.17  був проведений плановий  рейд «Діти вулиці» на території м. Снігурівка, Новопетрівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад. 
      До робочої групи ввійшли начальник служби у справах дітей Бондаренко Г.Г., фахівець з соціальної роботи  РЦСС СДМ з екстрених втручань Свєтлова Л.В., спеціаліст з молоддю та спорту Снігурівської міської ради Луцкіна Н.А., ст. інспектор молодіжної превенції Снігурівського ВП ГУНП Сироєжко М.В.
     За результатами рейду п’ятеро дітей вилучені із сім’ї, де їх життю та здоров’ю загрожувала небезпека. Діти залякані, голодні, з запущеним педікульозом. В той час, як батьки три дні поспіль пиячать, вчиняють бійки та сварки. Під час рейду о 8.40 батьки вже були в стані сильного алкогольного сп’яніння. Мати втекла від членів комісії та заховалася в бур’янах городу. За розпорядженням голови райдержадміністрації в той же день діти влаштовані до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».
       В сім’ї О.  із с. Новопетрівка батько не просто батько, а домашній тиран, «царьок». Четверо дітей та дружина живуть в постійному страху. Під час рейду 0 10.30 «цар» спали, бо знову всю ніч пиячив. Діти та дружина налякані, стомлені. Проти батька вже  порушено кримінальне провадження  за спричинення фізичного насилля над старшою донькою.  В день рейду на батьків складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності  за ст.184 КоАП  України та прийнято  рішення винести питанні про неналежне виконання батьківських обов’язків  батька і матері  та взяття сім’ї під соціальний супровід на засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.     
   Неналежні умови проживання дітей виявлено ще в 6 сім’ях.  Одна з причин це пияцтво батьків, антисанітарія та відсутність продуктів харчування. 

     
                                                                                      Г.Бондаренко,
                                                                       начальник служби у справах
                                                                       дітей райдержадміністрації  

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції