Комісія з питань захисту прав дитини інформує

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Бохонка А.С., яка відбулась 26.09.2016 року, розглянуто одинадцять питань: про надання суду висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька, який півтора роки не піклується про дитину, ухиляється від виховання та утримання; питання ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей, по причині не створення умов для проживання (у будинку відсутні вікна, двері, антисанітарія), зняття з обліку 3-х дітей, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах, у зв’язку із виїздом за межі території району, питання захисту житлових й майнових прав та інтересів дітей тощо.

В результаті для суду підготовлено висновок про доцільність позбавлення батьківських прав батька, поставлено на облік 3-х дітей, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах, прийнято 5 рішень стосовно дозволу на продаж та дарування житла, надано дозвіл батькові діяти від імені малолітнього сина при заключенні договору оренди землі, затверджено індивідуальні плани роботи на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

В.о. директора РЦСС СДМ Бурбела К.І. повідомила про доцільність соціального супроводу 2-х сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 сім’ю знято з соціального супроводу, по причині виїзду за межі району.

Н.А.Луцкіна,
секретар комісії з питань