Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Комісія з питань захисту прав дитини інформує

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, яка відбулась 31.08.2016 року, розглянуто одинадцять питань: про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дитиною-сиротою; про надання суду висновку про доцільність позбавлення батьківських прав 2-х батьків; питання ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей, зняття з обліку 2-х дітей, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах, у зв’язку із покращенням ситуації, питання захисту житлових й майнових прав та інтересів дітей тощо.

В результаті 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, та 1 дитина-сирота влаштовані в сімейні форми виховання.

Суду надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав 2-х батьків, які 9 місяців без поважних причин не відвідували дітей у будинку дитини та повертати їх не бажають, не створили для них жодних умов.

В.о. директора РЦСС СДМ Бурбела К.І. повідомила про доцільність соціального супроводу 3-х сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, 3 сім’ї зняті з соціального супроводу.

 

Н.А.Луцкіна,
секретар комісії з питань
захисту прав дитини
при райдержадміністрації
#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції