Комісія з питань захисту прав дитини інформує

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, яка відбулась 31.08.2016 року, розглянуто одинадцять питань: про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дитиною-сиротою; про надання суду висновку про доцільність позбавлення батьківських прав 2-х батьків; питання ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей, зняття з обліку 2-х дітей, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах, у зв’язку із покращенням ситуації, питання захисту житлових й майнових прав та інтересів дітей тощо.

В результаті 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, та 1 дитина-сирота влаштовані в сімейні форми виховання.

Суду надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав 2-х батьків, які 9 місяців без поважних причин не відвідували дітей у будинку дитини та повертати їх не бажають, не створили для них жодних умов.

В.о. директора РЦСС СДМ Бурбела К.І. повідомила про доцільність соціального супроводу 3-х сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, 3 сім’ї зняті з соціального супроводу.

Н.А.Луцкіна,
секретар комісії з питань