Пройшов рейд «Діти вулиці».

14.07.2016 року пройшов рейд «Діти вулиці» на території Киселівської, Любомирівської (Красне Знамя) та Центральної сільських рад за участю працівників служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації, Снігурівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та Снігурівського відділу поліції Головного управління національної поліції.

В результаті проведення рейду на території Любомирівської (Краснознам'янській)сільської ради було виявлено дитину-інваліда, яка проживає з онкохфорою матір'ю. Сім'я має безліч соціальних проблем, мати і дитина потребують допомоги у лікувані та реабілітації. Із-за бездіяльності сільської ради, сім'я перебуває в складних життєввих обставинах вже не один рік.

Було перевірено умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, працівником ВП ГУНП складено п'ять протоколів за ст 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час рейду обстежено 10 сімей, в яких виховується 29 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, де батьки не забезечують утримання, виховання та розвиток. Вразила безвідповідальність деяких батьків, які утримують своїх дітей в антисанітарії,бруді та в 35-ти градусну спеку знаходяться в стані алкогольного сп'яніня.

Перевірено умови утримання, виховання та проживання трьох дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою. Умови утриманя, вихованя та розвитку дітей в сім'ях зодорвільні. Вісі вони знайшли затишок та любов в сім'ях опікунів.