Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Пройшов рейд «Діти вулиці».

14.07.2016 року пройшов рейд «Діти вулиці» на території Киселівської, Любомирівської (Красне Знамя) та Центральної сільських рад за участю працівників служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації, Снігурівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та Снігурівського відділу поліції Головного управління національної поліції.

В результаті проведення рейду на території Любомирівської (Краснознам'янській)сільської ради було виявлено дитину-інваліда, яка проживає з онкохфорою матір'ю. Сім'я має безліч соціальних проблем, мати і дитина потребують допомоги у лікувані та реабілітації. Із-за бездіяльності сільської ради, сім'я перебуває в складних життєввих обставинах вже не один рік.

Було перевірено умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, працівником ВП ГУНП складено п'ять протоколів за ст 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час рейду обстежено 10 сімей, в яких виховується 29 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, де батьки не забезечують утримання, виховання та розвиток. Вразила безвідповідальність деяких батьків, які утримують своїх дітей в антисанітарії,бруді та в 35-ти градусну спеку знаходяться в стані алкогольного сп'яніня.

Перевірено умови утримання, виховання та проживання трьох дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою. Умови утриманя, вихованя та розвитку дітей в сім'ях зодорвільні. Вісі вони знайшли затишок та любов в сім'ях опікунів.

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції