Цікаво та корисно

На минулому тижні в приміщенні БТДЮ було проведено навчання за новою тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування». Ця програма розроблена тренерами та експертами Міжнародного Центру Розвитку Лідерства на основі матеріалів «Інституту гуманітарних послуг» («Institute for Human Services», США (штат Огайо). Заняття проводила тренер МЦРЛ, представник благодійного фонду «Мій Дім» Надія Кім.

Навчання пройшло за трьома модулями: «Допомога дітям, які пережили травму»; «Допомога дітям, які мають порушення прихильності» та «Дисципліна: як впоратися із проблемною поведінкою дитини?».

На тренінг були запрошені психологи, педагоги шкіл району та професійного ліцею, працівники БТДЮ , а також прийомні сім’ї , опікуни та піклувальники. По завершенню учасники, які пройшли навчання в повному обсязі, отримали сертифікати, які вручав виконавчий директор БФ «Мій Дім» Юрій Марунчак . Кожен учасник тренінгу отримав роздатковий матеріал.

Учасники тренінгу залишилися задоволені. Вони отримали дуже багато корисних знань, ознайомилися з новими поглядами на роботу з дітьми.

Г.Бондаренко,
начальник служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації