ОДА провела свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

31 травня 2016 року служба у справах дітей облдержадміністрації провела свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, на яке були запрошенні діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та сім’ях опікунів Снігурівського району. Діти відвідали дитяче містечко „Казка” та святковий концерт в Обласному палаці культури. Діти отримали подарунки та солодощі.

Начальник служби у справах дітей
Г.М.Бондаренко