Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Проведено профілактичний рейд “Діти вулиці”

З метою профілактики правопорушень серед молоді, попередження бездоглядності та безпритульності, захисту прав та інтересів дітей робочою групою у складі Луцкіної Н.А., завідувача сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації, Пєганової А.О., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бурбели К.І., спеціаліста І категорії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сироєжко М.В., старшого інспектора ювенальної превенції Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області, представників органів місцевого самоврядування 18.04.2016 року проведено рейд “Діти вулиці” на території Кобзарцівської та Червонодолинської сільських рад.

Перевіркою були охоплені сім’ї, де батьки не створили належні умови для дітей, вулиці, навчальні заклади у с. Кобзарці, с. Новопавлівське, с. Червона Долина, с. Широке, с. Поляна. В ході рейду обстежено умови проживання 18 сімей, з них 16, де батьки ухиляються від виконаня батьківських обов’язків, 2 сім’ї з дітьми під опікою.

В результаті рейду було ініційовано притягнення до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків 9 батьків за ст. 184 КУпАП, 15 батьків попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, 2 дитини були виявлені в умовах бездоглядності, загрози життю та здоров’ю та були доправлені до Снігурівської ЦРЛ для медичного обстеження, згодом до КЗ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Миколаївської обласної ради.

 

Н.А.Луцкіна,
завідувач сектору захисту прав,
свобод та законних інтересів дітей
служби у справах дітей
Снігурівської райдержадміністрації
#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції