Освіта Культура Он- лайн трансляції

Актуальна інформація

Нова унікальна послуга для підприємців
Миколаївської області!

Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області спільно з Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О.Гмирьова відкривають

МЕРЕЖУ ДИСТАНЦІЙНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

З 23 жовтня 2013 року в Центральних районних бібліотеках Миколаївської області Ви маєте можливість отримати консультаційні послугу з питань ведення підприємницької діяльності в режимі онлайн абсолютно безкоштовно!

Мета діяльності: розвиток малого підприємництва на території Миколаївської області шляхом підвищення рівня інформаційної підтримки підприємців та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Порядок роботи

1. Мережа дистанційних консультаційний центрів (далі МДКЦ) надає послуги консультування, які здійснюються в режимі онлайн в програмному забезпечення Skype.

2. Одержувачами послуг дистанційного консультування можуть бути:

• юридичні особи - суб'єкти малого підприємництва;
  • фізичні особи-підприємці;
  • громадяни, які бажають займатися підприємницькою діяльністю на території Миколаївської області.
  • 3. Послуги дистанційного консультування надаються щопонеділка та щосереди з 14.00 до 16.00.

4. Спеціалісти МДКЦ надують послугу консультування з таких питань:

• відкриття підприємництва;
  • ведення підприємницької діяльності (менеджмент, маркетинг, фінанси, оподаткування, тощо);
  • закриття власного бізнесу.
  • Питання, що не пов’язані з підприємницькою діяльністю, не розглядаються.

5. Запити на консультацію обробляються в порядку черги звернень.

6. Один користувач має право звернутися до МДКЦ не більше ніж з двома непов’язаними між собою питаннями протягом однієї консультації.

7. Рекомендований час проведення консультації 15 хвилин.

Додаткова інформація:

Гаряча лінія: (0512) 37-67-86     Тел.: (093) 348-58-38     www.consult-center.com.ua

До відома суб’єктів господарювання!

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області повідомляє, що згідно статті 57 пункту 2 Кодексу цивільного захисту України початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (далі - оцінка протипожежного стану).

Оцінка протипожежного стану проводиться суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію.

Позитивний висновок за результатами оцінки протипожежного стану надається до початку роботи новоутворених підприємств, до початку використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості, за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки та діє до реєстрації декларації.

Декларації повинні направлятися до центру адміністративних послуг облдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20) або до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області (м. Миколаїв, вул. Володарського, 1).

Декларація не подається:

• у разі використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду;
  • орендарем об’єкта нерухомості (особою, яка використовує об’єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на такий об’єкт) за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано його власником.
  • Разом з цим інформуємо, що з розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Кодексу цивільного захисту виключено пункт 3 щодо подання до 1 січня 2014 року декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які діють на підставі дозволів на початок роботи, отриманих від органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що з 1 січня 2014 року набирає чинності ст. 175-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою встановлено відповідальність за ведення господарської діяльності без декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки.

Порядок та форма декларації визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року № 440.