Увага! Конкурс!

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» − головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Снігурівської райдержадміністрації

(Миколаївська область, м.Снігурівка, вул. Центральна,72 кім. 315)

Загальні умови

Посадові обов’язки

Посадові обов’язки головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Снігурівської райдержадміністрації:

1. Організовує розробку до проектів програм аналітичних матеріалів, балансових розрахунків, планових показників, комплексних заходів, пропозицій, прогнозів, розвитку території;

2. Обстеження посівів сільськогосподарських культур господарств району, визначення площ та ступені заселення (зараження) їх шкідниками та хворобами і розробці конкретних заходів по боротьбі з ними;

3 Аналізує тенденції розвитку галузі рослинництва і готує пропозиції, спрямовані на виконання основних прогнозних макроекономічних показників економічного та соціального розвитку району на коротко –та середньостроковий період, розробляє прогнози економічного та соціального розвитку регіону.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійно вакантна посада

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України.

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4) копія (копії) документа (документів) про освіту.

5) заповнена особова картка встановленого зразка.

6)декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.(надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК)

Строк подання документів для участі в конкурсі - 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Центральна,72 кім. 315 до 27.10.2017 р.

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс проводиться 03.11.2017; 10:00; Миколаївська область, м.Снігурівка, вул. Центральна,72

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Лубінець Наталія Валеріївна,тел.(05162) 3 18 74,

uapr_ sng@ ukr.net

Кваліфікаційні вимоги**

Освіта***

-вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (спеціальність – агрономія)

Досвід роботи***

не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

Якісне виконання поставлених завдань

-вміння працювати з інформацією;

-здатність працювати в декількох проектах одночасно

Командна робота та взаємодія

-вміння працювати в команді.

3

Технічні вміння

-вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, працювати з програмами Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel.

4

Особистісні якості

- відповідальність;

- уважність до деталей;

- системність і самостійність в роботі;

- наполегливість;

- орієнтація на саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання*

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

- Конституція України,

- Закон України «Про державну службу»,

- Закон України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

-Закон України «Про зерно та ринок зерна в Україні»;

-Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Дата: 28.09.2017    Всі новини розділу →