УВАГА! КОНКУРС!

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В”- провідного спеціаліста сектору по роботі з сім’єю відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації Миколаївської області.

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста сектору по роботі з сім’єю відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення Снігурівської районної державної адміністрації

(Миколаївська обл., м. Снігурівка вул.Центральна, 173)

Загальні умови

Посадові обов’язки

Посадові обов’язки провідного спеціаліста сектору по роботі з сім’єю відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

1. Реалізовує заходи та програми, спрямовані на пропагування сімейних цінностей з питань запобігання насильству в сім'ї.

2. Здійснює заходи з питань надання соціальної підтримки сім’ям та дітям, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми.

3. Забезпечує виконання програм та заходів з питань гендерної рівності.

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 2649 грн, надбавка з вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійно вакантна посада

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України.

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4) копію (копії) документа (документів) про освіту.

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

6) заповнена особова картка встановленого зразка.

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Строк подання документів для участі в конкурсі - 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: Миколаївська обл. м.Снігурівка, вул. Центральна, 173 до 28.09.2017 р.

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс проводиться 06.10.2017 об 11.00 за адресою:

Миколаївська обл. м.Снігурівка, вул. Центральна, 173

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Перепелиця Наталія Володимирівна, тел.(05162) 2 12 94, utszn_snigir@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги**

Освіта***

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (правового, або соціальна робота)

Досвід роботи***

не потребує

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

Якісне виконання поставлених завдань

- вміння працювати з інформацією;

- здатність працювати в декількох проектах одночасно.

Командна робота та взаємодія

- вміння працювати в команді.

3.

Технічні вміння

уміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, працювати з програмами Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, “АСОПД - по соціальному захисту”.

4.

Особистісні якості

- відповідальність;

- уважність до деталей;

- системність і самостійність в роботі;

- наполегливість;

- орієнтація на саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання*

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

- Конституція України;

- Закон України “Про державну службу”;

- Закон України “Про запобігання корупції”.

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1). Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 07.09.2009 № 3131/386

2). Закон України «Про протидію торгівлі людьми» від 20.09.2011 № 3739-VІ